Jongenskleding reversible blauwe regenjas Noppies
Een blauwe regenjas uit de lente en zomercollectie van het kinderkleding merk Noppies. Deze jas is reversible en kan dus gedragen worden aan de 2 kanten.
- De ene kant van deze jongensjas is donkerblauw van kleur met een grote allover print van palmbomen in een grijze kleur. Deze zijde van je jas heeft 2 zijdelingse zakken zonder sluiting.
- De andere zijde van deze regenjas is blauw/groen van kleur en is effen zonder tekeningen of prints. Deze zijde heeft 2 zijdelingse steekzakken met een ritssluiting en deze heeft reflecterende strips om op te vallen in het donker.
De jas van Noppies heeft een vaste capuchon voor de regen en een lange rits sluiting. De uiteinde van de lange mouwen hebben een kleine rekker, net als de taille van de jas is voorzien van een elastiek.
Waterafstotende jongensjas
Bescherm je tegen de regen door dit waterafstotende kledingstuk te dragen, een speciale coating beschermt je kind tegen regenweer. Deze regenjas voor jongens is gemaakt uit 100% gerecycleerde polyester.
Eigenschappen van de Noppies regenjas voor jongens
- Vaste capuchon
- kan aan 2 kanten gedragen worden (effen of met print)
- lange ritssluiting
- Waterafstotend
- 100% gerecycleerde polyester